Kick-off RWS Ontwikkelprogramma 2024: leiderschap en persoonlijke ontwikkeling
Op 19 en 20 september organiseerde CINOP voor het Rijkswaterstaat ontwikkelprogramma (jaargang 2024) de tweedaagse kick-off. Met meer dan 50 toptalenten van Rijkswaterstaat trapten we het ontwikkelprogramma van 1,5 jaar weer af voor een nieuwe jaargang. Na opening door projectleider Ide Swager, vertelde de directeur-generaal van Rijkswaterstaat, Martin Wijnen, over de uitdagingen die RWS te wachten staan, en zijn persoonlijke ervaringen als leider. De deelnemers kregen daarna ruim de gelegenheid om vragen te stellen.
CINOP associate trainer Antoon Wellens nam de deelnemers mee in een ander perspectief van leiderschap: dat van gastvrijheid voor alles wat er mag zijn.
Na de lunch gingen de deelnemers uiteen in drie verschillende doelgroepen om met hun trainersduo’s de diepte in te duiken op het thema ‘Ik’. In het avondprogramma was er voldoende tijd om elkaar informeel te leren kennen. Een belangrijke doelstelling van het ontwikkelprogramma binnen een grote organisatie als Rijkswaterstaat is dat mensen hun netwerk sterk kunnen uitbreiden.
Op dag twee nam Ton Keunen van Brout de deelnemers verder mee de diepte in op het thema ‘Ik’ en de onderliggende patronen die daarbij een rol spelen. In de middag werd dit weer verder uitgediept in de doelgroepen met hun vaste trainers.
Met deze tweedaagse kick-off heeft deze jaargang een vliegende start gemaakt. We kijken ernaar uit om dit verder te begeleiden met trainingsdagen, intervisie en coaching.
